הלוואה מקרן השתלמות
הלוואה על חשבון קרן השתלמות הכי טובה שאתם יכולים לקחת
בדיקה ללא עלות
הלוואה מקרן פנסיה
הלוואה על חשבון קרן הפנסיה הכי טובה שאתם יכולים לקחת
בדיקה ללא עלות
הלוואה מקופת גמל
הלוואה על חשבון קופת גמל הכי טובה שאתם יכולים לקחת
בדיקה ללא עלות
בדיקת הלוואה ללא עלות

רוצים לדעת אם גם אתם יכולים לקבל את ההלוואה הטובה ביותר? השאירו פרטים.

גבעות שירותים פיננסיים

הלוואה מקרן השתלמות

הלוואה על חשבון קרן השתלמות הכי טובה שאתם יכולים לקחת

קרן השתלמות היא קרן חיסכון לשכירים ועצמאיים אשר נצברת עם התשלומים החודשיים עד שתרצו למשוך אותה. לאחר 6 שנים תוכלו למשוך את הקרן ללא תשלום מס אולם בדרך לשם אם תזדקקו לכסף תצטרכו לשלם עמלת מיסוי גבוהה על הקרדיט או לחילופין לקחת הלוואה מקרן השתלמות שהיא תהיה ככל הנראה הפתרון היותר אטרקטיבי.

להלוואה מקרן השתלמות יש יתרונות רבים כמו למשל ריבית נמוכה מאוד, העובדה שלא צריך ערבים כדי לקבל את ההלוואה ויתרון נוסף הוא שאין עמלה הנגבית על פירעון מוקדם של ההלוואה. אז אם אתם זקוקים לכסף ורוצים לבדוק אפשרות נוספת וכדאית יותר מאשר הבנקים וחברות האשראי השונות.

כמה תוכלו ללוות?

אחוז ההלוואה האפשרי מקרן ההשתלמות

חיסכון נזיל

חיסכון  לא נזיל

כמה תוכלו ללוות?

אחוז ההלוואה האפשרי מקופת גמל

חיסכון נזיל

חיסכון  לא נזיל

הלוואה מקופת גמל

הלוואה על חשבון קופת גמל הכי טובה שאתם יכולים לקחת

כשכירים מופרשים לכם בכל חודש כספים לקופות גמל. אלה יכולות להיות קרנות פנסיה או השתלמות ואפילו ביטוח מנהלים. במידה ותצטרכו הלוואה בתקופה מסוימת בחייכם כדאי לבדוק את כל האופציות העומדות לרשותכם ולא ישר לרוץ לבקש הלוואה מהבנק בריבית מפחידה שתדרוש מכם להחזיר כפול מהסכום שלקחתם.

הלוואות מקופות גמל הנן בעלות יתרונות רבים ללווה, מלבד העובדה שכדאי יותר לקחת הלוואה על חשבון קופת גמל כזו או אחרת מאשר לשבור את החיסכון ולשלם את המיסים הגבוהים, הרי שגם בעת לקיחת הלוואה על חשבון קופת הגמל שלכם תוכל ולהמשיך להפקיד לקופה ולהגדיל את החיסכון שלכם שמשמש כערבות עבור ההלוואה שלכם. הריבית תהיה נמוכה בהרבה מבנקים ומחברות אשראי המציעות הלוואות "אטרקטיביות" ולא תצטרכו גם ערבים כדי לקבל את ההלוואה.

הלוואה מקרן פנסיה

הלוואה על חשבון קרן פנסיה הכי טובה שאתם יכולים לקחת

גם שכירים וגם עצמאיים מפקידים כספים לקרן פנסיה כיום. הכסף מצטבר בקופה שיתופית, אשר מבטיחה בסופו של דבר תשלום חודשי קבוע גם לאנשים הזכאים בגיל מסוים לצאת לפנסיה. במידה ואתם צריכים הלוואה והבנק אינו מסכים לתת לכם או שהריביות שהוא דורש מוגדרות כהזויות ולא משתלמות כדאי בהחלט לבחון נטילת הלוואה מקרן הפנסיה שלכם.

הלוואה מקרן הפנסיה שלכם תהיה בעלת ריבית נמוכה של בדרך כלל עד פריים + 2.5% לכל היותר (בדרך כלל פחות מכך) וקרן הפנסיה שלכם ערבה להלוואה כך שלא תצטרכו גם להחתים ערבים כדי לקבל אותה. במידה ותרצו לכסות את ההלוואה לפני הזמן לא תצטרכו לשלם דמי פירעון מוקדם.

כמה תוכלו ללוות?

אחוז ההלוואה האפשרי מקרן הפנסיה

לא כולל כספי פיצויים

קצת עלינו

גבעות פיננסיים נותנת שירותים פיננסיים לכלל לקוחותיה. אנו מעניקים שירותי ייעוץ בלבד. אנו עובדים אל מול סוכני הביטוח ויועצי המשכתנאות הטובים ביותר.

גבעות פיננסיים אינה הגוף המממן ואינה חברת הלוואות ולכן אנו נדאג לאינטרס שלכם ללא כל קשר לחברות הביטוח אשר הן אלה אשר נותנות את ההלוואות והן הגוף המממן.

לקוחות ממליצים