הלוואה מקופת גמל
הלוואה על חשבון קופת גמל הכי טובה שאתם יכולים לקחת
בדיקה ללא עלות
בדיקת הלוואה ללא עלות

רוצים לדעת אם גם אתם יכולים לקבל את ההלוואה הטובה ביותר? השאירו פרטים.

הלוואה מקופת גמל

הלוואה מקופת גמל בריביות נמוכות

היום יש הרבה דרכים לקחת הלוואה. אנשים רבים פונים קודם אל הבנקים ואחר כך בודקים אופציות נוספות. במידה והבנקים אינם נענים לדרישותיהם או מציעים הלוואה בריביות גבוהות מדי, הרי שאנשים יפנו לגופים חוץ בנקאיים במטרה לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים יותר. גם אלה לא תמיד מספקים הלוואה בקלות, הריביות לא תמיד טובות יותר ואם כן אז לא בהרבה ולעתים רבות נדרש בהחתמת ערבים או להציג ערבויות עבור ההלוואה. הלוואה מקופת גמל אם כן יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר עבורנו במקרים רבים.

הלוואה מקופת גמל – האם זה משתלם?

שלא כמו אצל הבנקים ובחברות אשראי שונות, בהלוואה מקופת גמל אתם לא נדרשים להחתים ערבים ולא לבקש טובות מאף אחד. אתם יכולים לקחת הלוואה על חשבון קופת הגמל שלכם שהיא למעשה הערבות להלוואה שלכם. כל זמן שתשלמו את ההלוואה אף אחד לא יגע בקופת הגמל שלכם. מדובר בפתרון מהיר ונוח לקבלת הלוואה והריבית בה הוא ככל הנראה גם המשתלמת ביותר במשק. ההלוואות שיוצעו לכם יהיו פריים מינוס חצי ועד לפריים פלוס 2% בדרך כלל. לא מאמינים? מוזמנים לבדוק. יתרון נוסף של הלוואה מקופת גמל היא שאם תרצו לפרוע את ההלוואה תוכלו לעשות זאת ללא עמלה או קנס מה שנגבה בכל הגופים המלווים האחרים.

כמה אני יכול ללוות?

מכיוון שיש תנאים למשיכת כספי קופת הגמל ועמלות על משיכת הקרן לפני הזמן יש דבר הנקרא כסף נזיל וכסף לא נזיל. אם למשל מדובר בקרן השתלמות שאתם יכולים למשוך אחרי 6 שנים ללא עמלה, אז במידה ועברו 6 שנים כאמור הכסף נקרא נזיל ותוכלו לקבל עד 80% מסך הכספים שיש לכם בגובה הקרן במסגרת ההלוואה. במידה ואתם עדיין בטווח של ה6 השנים הרי שהכסף אינו נזיל ויש עמלה גבוהה כדי למשוך אותו ועל כך תוכלו לקבל עד 50% לכל היותר מסך הקרן שלכם. בנוגע לקופות גמל מסוג קרן (ביטוח מנהלים, קרן פנסיה וכו') כדאי לוודא את הנושא מול החברה המלווה.

האם כל אחד יכול לקבל הלוואה?

כל אדם שיש לו כספים שנחסכו בקופת גמל כזו או אחרת והכספים הללו לא משועבדים לטובת גוף אחר, אותו אדם יוכל לקחת הלוואה ללא ערבים ותוך שעבוד הכספים בקופת הגמל או חלק מהם כאמור.

האם אני יכול להמשיך להפקיד לקופת הגמל?

במידה ותרצו למשוך את הכסף שלכם מקופת הגמל תצטרכו להפריש כספים לקרן חדשה שתיפתח עבורכם על ידי המעסיק שלכם או שאתם תפתחו עבור עצמכם. במידה ואתם לוקחים הלוואה על חשבון קרן כזו או אחרת אז כל עוד אתם עומדים בהחזרים ואף אחד לא נוגע בכסף שלכם אין מניעה לכך שתוכלו להמשיך להפקיד לקופת הגמל שלכם כספים נוספים לאורך הזמן.

אילו סוגי הלוואות אני יכול לקחת?

לשמחתכם, יש כמה סוגי הלוואות שתוכלו לקחת מקופת הגמל שלכם ובהתאם לתנאי ההחזר הנוחים לכם. כך למשל תוכלו לקחת הלוואת בלון, לשלם את הריבית מדי חודש ואת הקרן להחזיר בסוף התקופה בתשלום אחד. הלוואת גרייס דומה להלוואת בלון אולם תקיפה ל12 חודשים בלבד ולכן מתאימה למי המחפש הלוואות מהירות לטווח קצר. תוכלו גם לקחת הלוואה עם תשלום חודשי רגיל הכולל את כספי הקרן והריבית בהתאם ללוח הסילוקין שיוצג לכם.

לסיכום, במידה ואתם זקוקים לכסף בדחיפות ורוצים הצעה להלוואה משתלמת יותר מאשר הבנקים וחברות חוץ בנקאיות שונות המציעות הלוואות בריביות גבוהות, הרי שתוכלו לקחת הלוואה מקופת גמל, להתאים אותה לתנאי ההחזר הנוחים לכם וליהנות מריביות נמוכות במיוחד.

כמה תוכלו ללוות?

אחוז ההלוואה האפשרי מקופת גמל

חיסכון נזיל

חיסכון  לא נזיל

קצת עלינו

גבעות פיננסיים נותנת שירותים פיננסיים לכלל לקוחותיה. אנו מעניקים שירותי ייעוץ בלבד. אנו עובדים אל מול סוכני הביטוח ויועצי המשכתנאות הטובים ביותר.

גבעות פיננסיים אינה הגוף המממן ואינה חברת הלוואות ולכן אנו נדאג לאינטרס שלכם ללא כל קשר לחברות הביטוח אשר הן אלה אשר נותנות את ההלוואות והן הגוף המממן.

לקוחות ממליצים